Masz knajpkę i jeszcze nie pokazałeś jej naszym Użytkownikom?
Załóż bezpłatne konto w naszym serwisie i bezzwłocznie dodaj swoje knajpki do naszej wyszukiwarki.

Udostępniamy 3 rodzaje kont do prezentowania swoich knajpek:

 1. Konto dla każdego – bezpłatne.

Konto dla każdego, zwane też Standard, otrzymuje u nas każdy, kto zarejestruje się w naszym serwisie. Posiadając to konto, możesz prezentować wszystkim dowolną ilość swoich knajpek. Prezentacja ta posiada wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które pozwalają w pełni przedstawić własne lokale gastronomiczne. To konto dla samodzielnych knajpek, którym wystarczy darmowe miejsce w naszym serwisie. Dodaj knajpki.

 2. Konto wymagające knajpki – dla szczególnie wymagających – dostępne w terminie późniejszym

Konto wymagające knajpki zwane też Premium dedykowane jest tym właścicielom lokali gastronomicznych, którym nie wystarcza standardowa oferta prezentacji swych knajpek.
Konto Wymagające knajpki pozwala promować do 15 własnych knajpek, umożliwiając:
– czołowe pozycje na stronie głównej swojego miasta
– czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania
– dodawanie informacji o organizowanych wydarzeniach do naszego newslettera
– prezentowanie swoich najważniejszych wydarzeń na naszym facebook’owym fan page
To konto dla tych, którzy chcą w swej miejscowości posiadać pozycję lidera.  Pojawiając się na pierwszych pozycjach serwisu i docierając do jak największej ilości naszych użytkowników, zwielokrotniają szanse na wzrost ruchu i obrotów.
Przy tego typu koncie, my także angażujemy swój czas i możliwości w rozwój Waszej knajpki, pomagając dotrzeć do naszych użytkowników poprzez umieszczanie Waszego lokalu na najwyższych pozycjach, wysyłanie powiadomień i poprzez nasz fan page.

 3. Konto Sieć – obecnie niedostępne, dla większych sieci knajpek, w tym sieci franchisingowych.

Jest to konto dla tych, którzy chcą korzystać z przywilejów konta Premium, lecz dysponują większą ilości lokali niż 15 w ramach jednej marki. Pomoc taka wymaga od nas większego zaangażowania czasu i środków, stąd będzie większa propozycja cenowa.

Wzrost ilości odwiedzin prezentacji Państwa knajpki, po zmianie konta ze Standard na Premium lub Sieć, można obserwować na liczniku odwiedzin, przypisanym do każdej knajpki. Licznik ten pozwala też podjąć decyzje związane z przedłużeniem pakietu w kolejnym roku.
licznbik odwiedzin

Gdy już dodasz swoją knajpkę lub knajpki do naszego serwisu, to rekomendujemy, aby pojawiło się przy niej jak najwięcej opinii. Prawdziwych opinii. Sprawdź dlaczego opinie są ważne ?

W razie dodatkowych pytań lub propozycji prosimy o kontakt z naszym serwisem.