Dlaczego warto zapisać się do naszego newslettera branżowego?

Jeżeli chcesz otrzymywać bieżące informacje o materiałach zamieszczonych w naszym serwisie, o ciekawych wydarzeniach oraz ofertach kierowanych do branży gastronomicznej, załóż bezpłatne konto w naszym serwisie i przy rejestracji lub w swym panelu zaznacz pole:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji z naszego serwisu.

Nasz newsletter kierowany jest do osób zainteresowanych tematyką  horeka.

Aby ograniczyć ilość wysyłanych do Państwa maili, będziemy starali się wysyłać informacje rzadko. Dotyczy to zarówno odnośników do naszych materiałów jak i ew. mailingu reklamowego. Wiadomości będą przekazywane w ustalonym przez nas cyklu, który nie będzie uciążliwy dla naszych użytkowników.

Dodatkowo, zarówno przy rejestracji jak i w każdym innym momencie, można w swoim panelu wybrać miejscowości, do których potencjalni reklamodawcy mogą kierować swoje informacje. Tzw. targetowanie geograficzne, w formie, którą oferujemy, pozwala precyzyjnie dopasować przekaz kierowany do przedsiębiorców z wybranych miejscowości. Nie zawsze bowiem numer IP naszego urządzenia pokrywa się z naszymi terytorialnymi oczekiwaniami.

Zapraszamy także na nasz fan page, na Facebook, gdzie postaramy się prezentować wybrane artykuły, wydarzenia a także pozyskiwać fanów w nieco luźniejszej formie.
O ile newslettery dedykujemy branży gastronomicznej, o tyle nasz fan page, to przede wszystkim miejsce komunikacji z konsumentami, szukającymi ciekawych miejsc, w których mogą oderwać się od codzienności.

Uprzejmie informujemy, iż newsletter wysyłany jest bezpłatnie i w każdej chwili można z niego zrezygnować.

Jak zrezygnować z naszego newslettera?

  1. Najszybszym sposobem całkowitej rezygnacji jest kliknięcie w stopce ( w dolnej części newslettera ) „Wypisz” aby informacje przestały być wysyłane.
  2. Po zalogowaniu, wejdź w Powiadomienia, gdzie może zmienić ustawienia otrzymywania newslettera, w tym zmienić miejscowości, z których chcesz otrzymywać informacje.
  3. Możesz też napisać na adres newsletter (małpka) knajpki.pl z adresu, z którego założone było konto i przysłać nam informację z prośbą o wypisanie się z newslettera. Postaramy się zrobić to za Was możliwie najszybciej.