Kosmici są ponoć wśród nas. Dlatego warto sprawdzić czy knajpki dla kosmitów istnieją w naszej okolicy?

O tym, że kosmici żyją wśród nas przekonanych jest prawie 20% Polaków, 50% Amerykanów i prawie 60% Brytyjczyków. Trudno ocenić, czy filmy takie jak „Alf” lub „Trzecia planeta od Słońca” miały na to wpływ, ale także w wielu innych krajach, odsetek wierzących w kosmitów żyjących na ziemi jest niemały. Niektórzy naukowcy przekonują nawet, że kosmici byli na Ziemi od początku jej istnienia, wykorzystując metodę zmiennokształtności.

Kosmici – wiara i nauka

Wzmianki sugerujące kontakt człowieka z inną cywilizacją, uczeni dopatrują się m.in. w Piśmie Świętym, prawie 600 lat przed naszą erą, w Księdze Ezechiela, gdy opisuje on dostrzeżony „rydwan boży”.
Jezuita, dr Jose Funes, Dyrektor Obserwatorium Watykańskiego miał ostrożnie przyznać, że „nie ma konfliktu pomiędzy wiarą Kościoła a wiarą w istnienie istot pozaziemskich”.
Wiele znanych osób otwarcie mówi o tym, że kosmici żyją na naszej planecie.
Są wśród nich astronauta Ed Mitchell, który spacerował po księżycu. Ze względu na swoje kontakty i wiedzę twierdzi on, że kosmici są wśród nas i są do naszej planety przyjaźnie nastawieni. Także prof. Jonathan Malkinson z Uniwersytetu Kalifornijskiego twierdzi, że kosmici żyją wśród nas w charakterze obserwatorów, tylko nie potrafimy ich odróżnić.

Co o kosmitach wiedzą politycy?

W podobnym tonie jak naukowcy, wypowiadają się niektórzy politycy.
Były minister obrony Kanady, Paul Hellyer, który miał dostęp do wielu tajnych dokumentów twierdzi, że rządy mają dostęp do wiedzy o przybyszach z innych planet od dawna i że ich aktywność po II wojnie światowej wyraźnie wzrosła.
Premier Rosji – Dmitrij Miedwiediew, w rosyjskiej telewizji publicznej wspomniał o dostępnie do tajnych dokumentów na temat obecności UFO twierdząc, że nie powie jak wielu ich jest na Ziemi, bo wybuchłaby panika.

Kosmici są wśród nas

Także w swoim otoczeniu spotykamy niekiedy ludzi, którzy wyglądają na przybyszów z innej planety. Nawet jeśli nie wyglądem, to brakiem umiejętności dostosowania się do naszego świata oraz do innych ludzi. Czasami takie osoby wymagają szczególnego podejścia, bo ich sposób asymilacji do otoczenia bywa bardzo nietypowy.
Stwierdzamy wtedy najczęściej, że osoby takie są nieprzystosowane do życia w społeczeństwie. Również w tym przenośnym znaczeniu mówimy czasami, że są to kosmici, czyli przybysze z innej planety.

Co lubią kosmici ?

Ze względu na mocno ograniczoną wiedzę o przybyszach z innej planety, trudno nam zaprezentować ulubione dania i napoje kosmitów, oraz ich szczególne preferencje. Właściciel knajpki dla kosmitów, powinien zdać się na swoją intuicję lub – jeżeli ma tyle determinacji – na uzyskanie informacji od swoich klientów 🙂 Chyba, że ma bezpośredni dostęp do takiej wiedzy, bo sam jest kosmitą 😉 Należy mieć tylko nadzieję, że nie karmią się wyłącznie energią kosmiczną. Chyba, że potrafimy ją przekazać innym.
W znaczeniu przenośnym, knajpki dla kosmitów to takie, w których można oczekiwać od obsługi większej cierpliwości i wyrozumiałości w stosunku do klientów nietypowych, którzy potrafią czasami zaskakiwać swymi oczekiwaniami i zachowaniem. Od takiej knajpki można spodziewać się także nietypowych dań i spełniania indywidualnych, specyficznych życzeń. Warto jednak zawczasu sprawdzić, czy za takimi udogodnieniami, nie kryją się też kosmiczne ceny 🙂

Wizualizacja i wyposażenie knajpki dla kosmitów

Knajpki dla kosmitów nie muszą wyróżniać się jakimś szczególnym wyglądem, czy wyposażeniem. Choć nie można wykluczyć, że w niektórych przypadkach taki wystrój stanie się elementem strategii marketingowej lokalu, gdy ten zechce się w taki sposób wyróżnić się na tle konkurencji i pokaże się jako knajpka nie z tego świata. Aranżacja knajpki w stylu kosmicznym, powinna pomóc też w nawiązaniu kontaktu i zdobyciu zaufania u ludzi-kosmitów. Obecność w takim lokalu może jednak wpłynąć na nasze zachowanie, bo jak mówi stare powiedzenie – kto z kim przystaje, takim się staje. 😉

Knajpki przyjazne kosmitom

Bez względu na to, czy czujesz się kosmitą i czy w ogóle w nich wierzysz, możesz w naszej wyszukiwarce sprawdzić, czy w Twoim mieście są knajpki przyjazne kosmitom ?
Jeżeli masz własne spostrzeżenia dotyczące kosmitów żyjących wokół nas, związane z knajpkami dla kosmitów i menu, które byłoby dla nich optymalne, to zapraszamy do przedstawienia nam swoich uwag w komentarzach.

Opinie

Usuwamy spam i off topic (więcej)